Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - DİYARBAKIR'DA OKUYAN BİR ÖĞRENCİDEN MEKTUP VAR YORUM SİZİN..
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cmt Nis 08, 2006 11:09 pm    ileti konusu: DİYARBAKIR'DA OKUYAN BİR ÖĞRENCİDEN MEKTUP VAR YORUM SİZİN.. Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba Efendim. (DİYARBAKIR) Dicle Üniversitesi Öğrencisiyim. Adım............ Bu mesajı olayları anlatmakta çaresiz kaldığımız için size yazıyorum. Çünkü Sesimizi korkmadan duyurabileceğimiz pek fazla insan kalmadı. Konuya gelince: 2 gündür Diyarbakır'da çıkan olayları az-çok duymuş ya da takip etmişsinizdir. Soruyorum Diyarbakır ili hangi ülkeye bağlı! ? Hangi ülkenin sınırlarında? Bu Üniversiteye geleli yıllar oldu ama hemen her gün (abartısız) devlet aleyhine, bölücü başı terörist Abdullah Öcalan lehine eylemler,forumlar yapılmasın, bildiriler okunmasın.

Fakültelerin ortak bahçesinde satılan apo posterli, kürtçe yazılı bölücü dergileri satılması da cabası...Tabi bunlara tuvaletlerdeki ''Türk, Türkçü, Türkçe giremez'' vs gibi sayısız yazıların varlığını da ekleyecek olursak varın siz durumun ciddiyetini düşünün.

Ve ilginçtir bunları yapan sözüm ona öğrencilerin büyük kısmını cümle alem artık biliyor, tanıyor. Çoğu defalarca hapse girmiş, çıkmış kişiler ve Üniversite yönetimince (nasıl yönetimse artık) hiç bir sakilde cezalandırılmamış insanlar...ve son olaylarda da yine bu insanlar başı çekiyorlardı. Affedersiniz ama azdılar demek daha doğru gelecek sanırım.

2 gündür Diyarbakır da şehir merkezinden tutun, Koşuyolu, Bağlar, Kuruçeşme ve daha birçok semtte birçok noktada devlet aleyhine gösteriler düzenleniyor. Ne var canım bunlar doğal hali Diyarbakır'ın demeyin. Çünkü bunlar gösteri boyutunu aşmış durumda. Hiç bir şeyi göstermeyen medya dahi sokaklarda polis-provokatör çatışmasını defalarca verdi (Bu sadece gösterilen kısım) Şehir şu an da ruh gibi.Emniyet binalarının camları inmiş, bankalar yakılmış, okullar, sağlık ocakları, karakollar basılmış, otobüs durakları darmadağın, yollardaki tabelalara kadar saldırılmış durumda.(Nasıl bir demokrasi arayışıdır ki devletimizin onlara sunduğu bu imkanlara saldıracak kadar küstahça!)
Saat 20.00 sularında dışarı çıktım ve eski OHAL zamanındaki görüntüden pek de farklı bir görüntüye rastlayamadım.Sokaklarda sadece panzerler, emniyet birim elemanları ve ara ara çatışan göstericiler var. Bir polisin uyarısı üzerine hemen koşarcasına eve dönmek zorunda kaldık.

Olayın bizi en üzen yanı ise bugün Kampüse sıçrayan olaylardı. Üniversite polisinin şehirde görevde olmasını fırsat bilerek ''şehit namırın, biji serok apo'' şeklinde sloganlar eşliğinde YÜZLERİNDE MASKELERLE bir kısmı zaten belli olan ve onlara katılan PKK sempatizanları önce Fen-Edeb/Diş Hekimliği Fakültelerinin ortak bahçesinde toplandılar. Sonra Fen-Edeb.Fak'ni bastılar. Tehditler ve sloganlarla Bütün öğrencileri zor kullanarak dışarı çıkardılar. Daha sonra Bizim fakültemiz olan Tıp fakültesine baskın yaptılar ve yine aynı şekilde Derslikleri ve Kütüphaneyi boşalttırdılar. Karsı koymayı denedikse de 1-2 kişinin böyle kudurmuş bir grup karşısında ne kadar sözü geçer varın siz hesap edin...Mecburen çıktık.Ve sonra Diş Hek. oradan da mimarlık sırasıyla bütün fakülteleri boşalttırdılar ve hiçbirimiz derse giremedik. Çok sayıda arkadaşımız da mağdur oldu ama kimsenin gücü yetmedi bunlara.

Nereden cüret edebiliyorlar bilmiyorum ama şöyle bir tehdit eklediler '' yarın okula gelmeyeceksiniz! , gelenleri cezalandıracağız! '' şu an da bütün öğrenci arkadaşlarımız tedirgin ve korkmuş durumda. Okula gidemiyoruz. (Başkasının derdi nedir bilemem ama bizler okumak için memleketlerimizden kalkıp buraya geldik ama durum işte yukarda anlattığım gibiyken nasıl bunu başarabileceğiz varın tahmin edin) Biz yarın yine de derse gidebilmeye çalışacağız ama sonuç ne olur kestiremiyoruz...

Olay anında bazı TV kanallarını aramayı denedikse de ilgilenen olmadı. Üniversitedeki bu olaylardan şu saat itibariyle hala hiç bir kanal, gazete vs yayın organı tek kelime bile söz etmedi. Bu nedenle sizlere başvurmayı daha uygun gördük. Lütfen,Allah rızası için bu çağrıyı duyun, duyurun. Burası neresi? Biz nasıl bir yerdeyiz? Biz de anlayalım milletimiz de anlasın. Demokrasi,kardeşlik palavrasını atanlarda görsün.............

Yoruma açıyorum arkadaşlar..........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
saruhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 6:37 am    ileti konusu: üzülme kardeşim.... Alıntıyla Cevap Gönder

üzülme kardeşim. inan şu an çok üzüldüm, zaten orda yaşananları biliyordum, bilmeme rağmen yinede çok üzüldüm. elimden orası için bişey gelmez ama gerekli yerlere yazdığın yazıyı, orada yaşananları anlatmaya çalışırım. medyayı herzaman olduğu gibi susturdular tabi gerçekleri göstermesinler diye ama biz herşeyi biliyoruz. sana ve arkadaşlarına allah yardımcınız olsun, bizler birgün bu şerefsizleri tarihe gömeceğiz. herşeyin zamanı var. bugün yaşadığımız topraklarda kolay kazanılmadı her ne kadar şehitlerimiz gazilerimiz olduysada bugün bak burdayız ve onların canlarını vererek aldıkları bu toprakları gerekirse bizlerde canımızı vererek savunacağız..... kendinize çok iyi bakın. bir birinize destek olun. yanlız gezmemeye çalışın. allaha emanet olun. elimden geleni yapıcam. saygı ve sevgilerimle......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 7:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu mektup olayını ben anlayabilmiş değilim? Bu mektup funda hanım sanamı geldi? Çünkü bu mektuptan daha önce İnternethaber web sitesinde yazar Behiç Kılıç bahsetmişti ve yorumlarına eklemişti, şimdi bu o kadar önemlimi kime geldiyse geldi diyeceksiniz, evet önemli bu mektubu gönderen kişi ya bilerek herkese gönderiyor (ya nemalanmak adına) yada gerçekten ortada müthiş bir kötü durum var, eğer gerçekten bu kadar durum kötüyse ardından gelen soru işaretleri var, Devletimizin görevlileri nerde? (yok il merkezinde olaylar yüzünden falan filan derseniz ben inanmam, çünkü okulun görevlileride orda demeyin bana, yada okul görevlileri hiçbirşey yapmıyor sonucu çıkıyor ki ortaya bu durum çok daha vahim bir durumdur) bu konu üzerine düşülecek bir konudur, eğer forumlarımıza üye olan Dicle Üniversitesinden bir arkadaş var ise, ne oluyor ne bitiyor bize yazsınki tam olarak bizlerde bilelim bu bir ricadır, çünkü bunun götürüleri çok fazla olur, memleketimde hiçbir it, hiçbir insanımın canını yakamaz, sakinliğimiz sonar erer ve geriye dönüşümüz yoktur, Liderimizin emirleri doğrultusunda sukunetimizi koruyoruz fakat eminimki bazı olaylar bizi kopma noktasına getirebilir, bu yüzden bu konunun en ince detayına kadar incelenmesi gerekir ve bunu yine tekrarlıyorum Dicle Üniversitesinden bir kardeşimiz varsa yazsın.....

Allah' Emanet Olun......
Hayırlı Kandiller.....
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 10:26 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

satılmış medya bu olayların üstü kapalı geçti yine,hiç bahsetmediler bile.satılmış medyamız bu olaylara fazla girmeyin ,teröristlerle masaya oturalım diyorlar.onlar için vatanın ,milletin, masum insanların hiç bir önemi yok sadece alacakları paraya bakarlar.devletimizi güneydoğuda hiç vakit kaybetmeden ohal uygulamalıdır.bu olayların önlenmesi için bunu kesinlikle yapmalıyız.yoksa ne öğrenciler eğitimlerini tamamlayabilecekler nede öğretmenlerimiz eğitim verebilecekler.artık güneydoğuda terörü önlemek için ağır önlemler alınmalı.pkk paçavralarını ve apo posterlerini taşıyanlara karşı vur emri çıkartılmalı,güvenlik güçlerimize bu haklar verilmeli.burası türkiye ise burda türklerin sözü geçecektir.hiç kimse bu topraklarda hak talep edemez.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 10:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRK Milli takımının kazandığı bir karşılaşmadan sonra diyarbakırda kaldığı yurdun balkonuna TÜRK BAYRAĞI asan bir ASENA kızımız yine aynı yurtta kalan dicle üniversitesinde okuyan kürt kızlar tarfından linç edilmekten yurda çağırılan polisler tarafından kurtarılmış ve bu haber yeniçağ,ortadoğu gazetelerinde ve bizimde sitelerimizde yayınlanmıştı.

Arkadaşlar pkk,komünist ve hainlerin internet sitelerinde dicle üniversitesi kurtarılmış üviversite olarak telaffuz ediliyor hatta bölücüler bu eğitim kurumuna kürdistanın en büyük üniversitesi olarak bakıyorlar.bu üniversite hastanesinde yaralı pkklı ve hizbullah militanlarının tedavi edildiği iddia ediliyor.

DİCLE ÜNİVERSİTESİNDE pkk paçavrası açanlara ,asanlara sağduyulu davrananlar acaba bu üniversitede birkaç ÜLKÜCÜ TÜRK bayrağı açsa nasıl davranırlar merak ediyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kursad88
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 154

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 11:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gün olur ki mertliğin uğrar kahpe bir hınca,
Gün olur ki namert bir el seni arkandan vurur kadınca,
Bir gün sabrın tükenir...Silahını kapınca;
HAYKIRARAK ÇIKARSIN YURDUNUN DAĞLARINA!!!

Sabrımızı taşırmasınlar artık.Ya Devlet başa, ya kuzgun leşe!.Bu hükümet o demokrasi masallarını alsın başına çalsın.Ben ve arkadaşlarım kendimizi zor tutuyoruz.Madem düzen böyle biz de DAĞA ÇIKALIM.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
BOZKURT_POMAK
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 11:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu olay kardeslik naralari atanlara ders olsun,uyanalim artik!Icimizde ki dusman belli!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 11:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Artık sabrımız taşıyor.Liderimizin kesin emri olmasa yapıcağımızı biliyoruz ama...
delikurt_emre
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 1:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burası türkiye burada 3-5 tane şerefdiz soysuz it ne hakla üniversitelere yarın hiç kimse gelmeyecek diyor..... aponun itleri yıldıramaz bizleri
KRAL55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 3:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BAŞBUG NEDEN TÜRKİYDEKİ OCAKLARA AYAKLANMALARA KARSI BIRSEY YAPMAYIN DEDI BUNU COK MERAK EDIYORUM.......BU SEREFSIZ PKK LILRIN HAKKINDAN MHP GELIR.
bozkurt_1312
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 198

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 4:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurtparıslı kardesım kırın dokun dıyorsun.Memleketımızımı kıralım yıkalım guvenlık gorevlılerımız var onlar halletsınler.Bır arkdas demıskı basbug neden suskun kallmamızı ıstedı.Bende dıyorum kı kardesım Sayın Devlet Bahcelı senden daha ıyı bıldıgı ıcın o koltukta oturuyor.Bır ınsan hemen galeyana gelmemelı arastırmalı ıncelemelı nıcın bunlar oluyor demelı..İşte lıderımız bunu yapıyor.Ve bana gore cok ıyı yapıyor bazı gerceklerı gormus demek kı..MARDINDEN SAYGILAR
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 4:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt_Paris bizler ALLAH (c.c.) başka hiç kimseden korkumuz yoktur. ÜLKÜCÜ Genc "basiret" sahibi bir genctir. Capulcularin "aksiyonlarina" karsi "reaksiyon" cevabi bekleyen "maceraci" degildir Ülkücü Genc.
Hale bu "sokaga cikalim, teröristlere cevap verelim" düsünceyi sahip genclerimiz var ise, bilelim ki, onlar Devletin "ebedi müddetligini" siyaset gergefinden gectigini inanmayanlardir ve bu sebepten "Devletin" kücüklügünü ve "acizligine" inanan "ferdi devletciklerdir".

ÜLKÜDAŞLARIM, terör olayini Devletimiz en güzel ve en gercekci bir yöntemle bertaraf eder. Süpheniz var ise bunu acikca dile getirin. Devletimizin askeri gücü, emniyet gücü, jandarma gücü bu konuda son derece dikkat sahibi.

ALLAH (c.c.) yar ve yardımcımız olsun...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
KRAL55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 4:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BOZKURT_1312 DOĞRU SÖYLUYORSUN.SAYIN DEVLET BAHCELI NERDE NEZAMN YAPACAGINI BILIR.......HERKEZIN KANDİLİ MUBAREK OLSUN ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN YÜCELTSİN[/img]
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pzr Nis 09, 2006 4:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamerr demiş ki:
Bu mektup olayını ben anlayabilmiş değilim? Bu mektup funda hanım sanamı geldi? Çünkü bu mektuptan daha önce İnternethaber web sitesinde yazar Behiç Kılıç bahsetmişti ve yorumlarına eklemişti, şimdi bu o kadar önemlimi kime geldiyse geldi diyeceksiniz, evet önemli bu mektubu gönderen kişi ya bilerek herkese gönderiyor (ya nemalanmak adına) yada gerçekten ortada müthiş bir kötü durum var, eğer gerçekten bu kadar durum kötüyse ardından gelen soru işaretleri var, Devletimizin görevlileri nerde? (yok il merkezinde olaylar yüzünden falan filan derseniz ben inanmam, çünkü okulun görevlileride orda demeyin bana, yada okul görevlileri hiçbirşey yapmıyor sonucu çıkıyor ki ortaya bu durum çok daha vahim bir durumdur) bu konu üzerine düşülecek bir konudur, eğer forumlarımıza üye olan Dicle Üniversitesinden bir arkadaş var ise, ne oluyor ne bitiyor bize yazsınki tam olarak bizlerde bilelim bu bir ricadır, çünkü bunun götürüleri çok fazla olur, memleketimde hiçbir it, hiçbir insanımın canını yakamaz, sakinliğimiz sonar erer ve geriye dönüşümüz yoktur, Liderimizin emirleri doğrultusunda sukunetimizi koruyoruz fakat eminimki bazı olaylar bizi kopma noktasına getirebilir, bu yüzden bu konunun en ince detayına kadar incelenmesi gerekir ve bunu yine tekrarlıyorum Dicle Üniversitesinden bir kardeşimiz varsa yazsın.....

Allah' Emanet Olun......
Hayırlı Kandiller.....

ya inanmıyorum arkadaşlar farzedelim ki böyle bir mektup ta yok.........burda yaşananların hangisi yalan ve en önemlisi bizim ne yapmamız gerektiği.............

Bu mektup mu kime geldi?

Bu mektup ben TÜRK üm ve bu vatan benim diyen herkese geldi...........
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız